Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

1Br House In The Heart Of Taksim appartement verstrekt een gezellige accommodatie voor 3 bezoekers van Istanboel. Archeologisch museum van Istanbul is 2,8 km van de accommodatie, terwijl Basilica Cisterne op 3 km ligt.

Dit 1-slaapkamer appartement is uitgerust met een vlakscherm TV met satellietkanalen en airconditioning. De accommodatie heeft ook 1 badkamers.

Terebaši bushalte is ongeveer 5 minuten lopen van het gebouw.

Het is in de Europees Deel wijk, direct vlakbij Nevizade-straat gelegen. Pera Adali, gelegen niet ver van 1Br House In The Heart Of Taksim, serveert Mediterrane gerechten en Griekse gerechten.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu
Nm Suites Beyoglu
Mobiele prijsaanbieding

Nm Suites Beyoglu

8.4
Heel goed 81 beoordelingen
15 m van de accommodatie
USD 69 USD 62
per nacht
Cozy Renovated 3Br Near Taksim- Santur D10
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Renovated 3Br Near Taksim- Santur D10

7.9
Goed 36 beoordelingen
158 m van de accommodatie
USD 114 USD 103
per nacht
New - Luxury - Spacious Flats At The Center
Mobiele prijsaanbieding

New - Luxury - Spacious Flats At The Center

163 m van de accommodatie
USD 64 USD 58
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven van Istanboel
    44 km

    Treinstations

    Sultanahmet Tram Station
    3,1 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment gelegen?
      Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment is in de wijk Europees Deel gelegen, op 10 minuten loopafstand van İstiklal Caddesi.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment zijn onder andere Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Sultanahmet Wijk.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment?
      Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment ligt binnen 45 km van de luchthaven van Istanboel.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Sishane-Zemin Istanbul bevindt zich binnen 800 meter van Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu apartment.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van het appartement?
      De beste restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Tekin kebap en Pera Adali, geplaatst binnen 150 meter afstand.
    • Hoeveel gasten kan het appartement huisvesten?
      Het appartement kan accommodatie voor tot 3 gasten aanbieden.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven van Istanboel
    44 km

    Treinstations

    Sultanahmet Tram Station
    3,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stylish Flat 5 Minutes Walk To Istiklal Street In Beyoglu

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten